Stanowisko:

HR Business Partner

Firma: Michael Page

Miasto/Region:Inowrocław / kujawsko-pomorskie

Treść oferty:

Kogo szukamy / Profile description:

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość zagadnień prawa pracy
  • Rozumienie procesów HR i umiejętność wdrażania ich w praktykę
  • Wysokie umiejętności budowania relacji i współpracy

Opis stanowiska / Job description:

  • Zarządzanie pracą podległego specjalisty
  • Udział budowaniu polityki zarządzania zasobami ludzkimi
  • Zbudowanie strategii i prowadzenie wybranych procesów rekrutacyjnych
  • Identyfikowanie i pomaganie w rozwiązywaniu konfliktów, wsparcie komunikacji w organizacji
  • Przygotowanie i wsparcie liderów w realizacji procesów HR takich jak: ocena roczna, budowanie planów sukcesji, proces adaptacji
  • Planowanie rozwoju pracowników, zbieranie potrzeb i identyfikacja niezbędnych kompetencji
  • Weryfikowanie efektywności systemu wynagrodzeń i podejmowanie działań zmierzających do podnoszenia zaangażowania pracowników
  • Kreowanie rozwiązań wspierających osiąganie celów biznesowych
  • Monitorowanie trendów rynkowych i proponowanie nowoczesnych rozwiązań

Oferujemy / We offer:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Auto służbowe
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, kafeteria benefitów)
  • Pracę w międzynarodowej firmie z realnym wpływem na decyzje HR

Podsumowanie / Job summary:

Dla naszego klienta poszukujemy doświadczonego eksperta na stanowisko HR Business Partnera. Osoba w tej roli będzie brała aktywny udział w projektowaniu zmian i wdrożeniu nowych procesów HR.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 10 wyświetleń oferty [HR Business Partner Inowrocław]