Pracownik sprzątający - biura/mieszkania Oxford min. 1300GBP NETTO miesięcznie!

Firma: Ampli HR

Miasto/Region:Anglia/Oxford / lubuskie

Treść oferty:

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • chęć do pracy i rzetelność
  • gotowość do wyjazdu od zaraz na minimum 6 miesięcy
  • mile widziane pary

Oferujemy:

  • umowę o pracę na brytyjskich warunkach
  • wynagrodzenie: 8.21 GBP netto/godz po okresie próbnym 8.50 netto GBP
  • zapewnione 40 godzin + ew. nadgodziny
  • szkolenie dla osób bez doświadczenia
  • narzędzia do pracy wraz z samochodem służbowym
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje 1, 2 os)
  • odbiór z dworca w Oxfordzie

Zapraszamy do aplikowania!

Dla pracodawcy z okolic Oxfordu, właściciela rodzinnej firmy sprzątającej poszukujemy kandydatów na stanowisko

 Rzetelna sprawdzona i wypłacalna firma.

Główne obowiązki:

  • kompleksowe sprzątanie mieszkań prywatnych, biur
  • dojazd do klienta samochodem służbowym ( praca w teamie, jazda samochodem na zmianę)
  • bieżące zgłaszanie zapotrzebowania na środki czystości

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 16 wyświetleń oferty [Pracownik sprzątający - biura/mieszkania Oxford min. 1300GBP NETTO miesięcznie! Anglia/Oxford]