Stanowisko:

Młodszy operator CNC

Firma: Level Work

Miasto/Region:Mysłowice / śląskie

Treść oferty:

Wymagania:
• dobra dyscyplina pracy oraz orientacja na jakość wykonywanych zadań,

• mile widziane wykształcenie zawodowe, preferowane obróbka skrawaniem,

mile widziana znajomość rysunku technicznego.

Oferujemy:

• stabilną pracę i możliwość rozwoju operatora w dużej organizacji,

• możliwość wyboru systemu pracy,

• motywujące środowisko pracy i dbałość o zaangażowanie pracowników

• umowę o pracę i dodatkowe premie po okresie próbnym.

Prosimy o dopisek klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Nasza firma powstała, by pomagać pracownikom i pracodawcom w całej Polsce, pośrednicząc w procesach rekrutacyjnych. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się agencją, która sięga po nowoczesne narzędzia i metody HR. Dzięki temu wspieramy rozwój zawodowy osób poszukujących pracy oraz zwiększamy wydajność przedsiębiorstw. Wyróżniamy się spośród innych firm organizacją, elastycznością oraz wysoką jakością świadczonych usług.

Opis stanowiska:

• przygotowanie i uzbrajanie obrabiarek CNC wraz z automatyzacją,

obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie,

• przygotowanie części, materiałów oraz narzędzi do procesu obróbki,

kontrolowanie procesu obróbki pod kątem jakości.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 8 wyświetleń oferty [Młodszy operator CNC Mysłowice]