Stanowisko:

Specjalista ds. księgowości

Firma: Helios S.A.

Miasto/Region:Łódź / łódzkie

Treść oferty:

Opis stanowiska:

• dekretacja dokumentów księgowych,

• wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego,

• analiza kont księgowych,

Oferujemy:

• zatrudnienie na umowę o pracę,

• możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,

• ciekawą pracę,

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 30.09.2019 r. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego, zdjęcia i CV wraz z numerem referencyjnym (w temacie e-mail) za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ, ewentualnie pisemnie na adres:

HELIOS SA
Ul. Sienkiewicza 82/84
90-318 Łódź
z dopiskiem: „Księgowość”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogólnopolska Sieć Kin Helios S.A w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje do Działu Finansowo-Księgowego, osoby chętnej do pracy na stanowisku:

Wymagania wobec kandydatów:

• wykształcenie z zakresu ekonomii, finansów, rachunkowości lub podatków,

• doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego lub podobnym,

• znajomość aktualnie obowiązujących przepisów rachunkowych oraz podatkowych,

• znajomość MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel),

• umiejętność obsługi systemów finansowo-księgowych.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 6 wyświetleń oferty [Specjalista ds. księgowości Łódź]