Stanowisko:

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Firma: Gi Group Sp.z o.o.

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (rachunkowość, finanse) – mile widziane
  • Komunikatywny język angielski (B2)
  • Doświadczenie pracy w Dziale Księgowym
  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)
  • Lokalizacja miejsca pracy: Warszawa, Włochy
  • Możliwość rozwoju pod okiem doświadczonych Księgowych
  • Zgrany zespół
  • Dynamiczne środowisko pracy
  • Szybki i sprawny proces rekrutacyjny

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Młodsza Księgowa/ Młodszy Księgowy.

Zakres obowiązków:

  • Księgowanie i wystawianie Faktur Korygujących i Credit Note za rabaty
  • Weryfikacja formalna i merytoryczna dokumentów zakupowych od wybranych dostawców pod  kątem przepisów Ustawy o podatku od towarów i  usług
  • Weryfikacja dokumentów sprzedażowych pod kątem daty dostawy (analiza rejestrów, dokumentów  dostawy, współpraca z Magazynem, uzupełnianie dat w systemie księgowym)
  • Wsparcie w przygotowaniu płatności
  • Elektroniczna i papierowa archiwizacja faktur zakupu
  • Archiwizacja Certyfikatów Rezydencji
  • Wystawianie not korygujących

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 6 wyświetleń oferty [Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy Warszawa]