Stanowisko:

Kierownik Sklepu z Biżuterią

Firma: Gi Group Sp.z o.o.

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Wymagamy:

- Min. 3 letnie doświadczenie w sprzedaży w retail (bardzo mile widziane doświadczenie w sprzedaży biżuterii)

- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

- Doświadczenie w motywowaniu zespołu i budowaniu pozytywnych relacji,

- Zdolność do wyznaczania oraz realizacji celów,

- Umiejętność budowania relacji z Klientem poprzez aktywną obsługę,

- Umiejętność planowania pracy własnej i podległego zespołu,

- Wysoką kultura osobista,

-Chęć rozwoju oraz proaktywność

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie: 7000 zł brutto

-Możliwość dołączenia do nowych struktur

-Realny wpływ na kształt organizacj

- Miejsce pracy: Galeria Mokotów

- Samodzielność w działaniu

- Zagraniczne szkolenia, w tym to pierwsze, prawie miesięczne w Rumunii

-Tworzenie nowego brandu na polskim rynku

-Szybki proces rekrutacji

Aktualnie, dla jednego z naszych klientów, producenta luksusowej biżuterii, który rozpoczyna ekspansję w Polsce, poszukujemy osób na stanowisko

Zadania:

- Bezpośrednia obsługa Klienta zgodnie ze standardami Firmy

- Aktywny udział w przygotowaniu oraz realizacji akcji promujących markę

- Sprzedaż produktów luksusowych i realizacja planów sprzedażowych

- Wsparcie zespołu w obsłudze klienta

- Dbanie o odpowiedni kontakt z Klientami

- Dbałość o porządek i estetykę w punkcie sprzedaży

- Bezpośredni kontakt z siedzibą w Rumunii

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 5 wyświetleń oferty [Kierownik Sklepu z Biżuterią Warszawa]