Stanowisko:

Płatny staż w dziale IT (Wilanów)

Firma: Gi Group Sp.z o.o.

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Wymagania:

·       Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów informatycznych

·       Dobra znajomość języka angielskiego

·       Proaktywność i samodzielność

·       Komutatywność i dobra organizacja pracy

·       Dyspozycyjność w pełnym wymiarze czasu pracy

·       Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

·       Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową

·       6 miesięczny płatny staż na pełen etat (5 dni w tyg., 8 h dziennie)

·       Możliwość zdobycia wiedzy oraz umiejętności praktycznych w pracy

·       Poznanie charakterystyki pracy w dużej międzynarodowej organizacji

·       Możliwość skorzystania z Benefitów (Karta MultiSport, ubezpieczenie PZU)

Zakres obowiązków:

·       Wsparcie użytkowników z wykorzystaniem dostępnych narzędzi informatycznych

·       Opieka nad urządzeniami klasy PC / PDA oraz urządzeniami peryferyjnymi

·       Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych ze sprzętem lub oprogramowaniem

·       Instalacja oprogramowania na komputerach klienckich

·       Obsługa zgłoszeń w systemie HelpDesk

·       Tworzenie zgłoszeń do II linii wsparcia

·       Obsługa systemów wideokonferencji

·       Inwentaryzacja sprzętu z wykorzystaniem środowiska obsługi środków trwałych

·       Wsparcie pracowników działu IT w bieżących zadaniach

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 7 wyświetleń oferty [Płatny staż w dziale IT (Wilanów) Warszawa]