Stanowisko:

Asystentka Biura

Firma: Gi Group Sp.z o.o.

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Nasze wymagania:

•      1-2 letnie doświadczenie na stanowisku Recepcjonistki/Recepcjonisty

•       Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

•       Biegłość w zakresie obsługi MsOffice oraz urządzeń biurowych.

•       Wysokie zdolności interpersonalne

•        Skrupulatność, samodzielność i dobra organizacja

•        Pozytywne nastawienie do ludzi i otoczenia

Nasz Klient oferuje:

•        Praca w stałych godzinach od poniedziałku do piątku

•        Atrakcyjne wynagrodzenie

•        Szkolenie wdrażające oraz niezbędne narzędzia pracy

•        Komfortowe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę

•        Lokalizacja miejsca pracy: przy samej stacji Metro Wilanowska

•        Szybki proces rekrutacji

Dla naszego klienta działającego w branży IT, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

•        Nadzór nad obiegiem korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej

•        Zapewnienie płynnego przepływu informacji oraz dokumentów w biurze

•        Przyjmowanie i obsługa gości odwiedzających firmę

•        Wsparcie zespołu w czynnościach administracyjnych

•        Obsługa urządzeń biurowych

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 17 wyświetleń oferty [Asystentka Biura Warszawa]