Stanowisko:

Magazynier

Firma: Gi Group Sp.z o.o.

Miasto/Region:Czeladź / śląskie

Treść oferty:

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na magazynie lub na produkcji
  • Dokładności w działaniu
  • Dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjną stawkę
  • Bonus za frekwencję
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin (I zmiana: 12:00-20:00 lub 11:00-19:00), z możliwością wypracowania nadgodzin
  • Praca od poniedziałku do piątku (ewentualne wybrane weekendy płatne 100%)

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy pracowników na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Czeladź- obok M1

Zakres obowiązków:

  • Komplementacja zamówień
  • Przygotowywaniem zamówień do wysyłki
  • Kontrola poprawności pakowania towarów
  • Pakowanie i nadawanie zamówień
  • Wykonywaniem ogólnych prac magazynowych
  • Załadunek i rozładunek

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 11 wyświetleń oferty [Magazynier Czeladź]