Stanowisko:

Marketing Manager

Firma: Michael Page

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Kogo szukamy / Profile description:

  • 10-letnie doświadczenie w marketingu, w tym min. 3 lata w roli managera zespołu, idealnie w branży wykończeniowej/DIY
  • Poparte sukcesami doświadczenie w budowaniu strategii i egzekucji komunikacji marki (social media, e-mail marketing, strony www, content marketing)
  • Doświadczenie w zarządzaniu obszarem digital marketingu (AdWords, e-mail marketing, działania CRM)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i prezentacji
  • Silne zorientowanie na realizację celów i zespołowe poszukiwanie rozwiązań
  • Dokładność, silne poczucie estetyki oraz oko do szczegółów
  • Samodzielność w działaniu, inicjatywa własna
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zainteresowanie branżą wyposażenia wnętrz, zmysł estetyczny
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Opis stanowiska / Job description:

  • Współtworzenie oraz wdrażanie strategii marketingowej
  • Wdrażanie i koordynowanie projektów marketingowych
  • Odpowiedzialność za kreowanie konkurencyjnego wizerunku marki przy użyciu narzędzi komunikacyjnych (kanały social media, strony www, content marketing)
  • Planowanie i nadzór nad realizacją kampanii reklamowych (ATL / BTL / DIGITAL / PR)
  • Analiza efektywności prowadzanych projektów pod kątem ROI oraz sporządzanie analiz i raportów w tym zakresie (trade marketing, działania odsprzedażowe dedykowane dla marki, e-commerce, PR)
  • Opracowanie materiałów drukowanych i materiałów POS oraz nadzór nad ich produkcją
  • Współpraca z projektantami / architektami wnętrz, agencjami reklamowymi oraz bloggerami
  • Przygotowanie i organizacja szkoleń/prezentacji produktowych dla sieci dystrybucji, architektów i innych zdefiniowanych grup docelowych
  • Analiza konkurencji, danych rynkowych i trendów
  • Współpraca z innymi działami firmy, w ramach działań marketingowych
  • Zarządzanie budżetem marketingowym

Oferujemy / We offer:

  • Praca w przyjaznym, rodzinnym środowisku pracy
  • Konkurencyjny pakiet benefitów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w południowo-zachodniej części Warszawy

Podsumowanie / Job summary:

Obecnie do zespołu marketingu poszukujemy kandydata na stanowisko Marketing Managera, odpowiedzialnego za całość działań marketingowych firmy oraz zarządzanie kilkuosobowym zespołem specjalistów.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 7 wyświetleń oferty [Marketing Manager Warszawa]