Stanowisko:

Kosztorysant (Budownictwo kubaturowe)

Firma: Warbud SA

Miasto/Region:region Rhein-Main / kujawsko-pomorskie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego przez zalogowanie się w naszej bazie CV w odpowiedzi na ogłoszenie o nr ref.  KOSZTORYSANT/NIEMCY/09/2019

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w Niemczech region Rhein-Main na stanowisko

Opis stanowiska:

  • Analiza dokumentacji przetargowej
  • Wykonywanie przedmiarów i kalkulacji robót
  • Przygotowywanie oraz rozsyłanie zapytań ofertowych
  • Koordynacja kalkulacji wraz z przygotowaniem produkcji
  • Wycena robót kubaturowych (stan surowy i/lub pod klucz)
  • Analiza porównawcza ofert
  • Sporządzanie budżetu ofertowego
  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Minimum 5 letnie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Dobra znajomość programu kalkulacyjnego Rib iTwo lub podobne

Forma i zasada współpracy:

  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • Benefity: system premiowy, wsparcie w relokacji
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód
  • Wynagrodzenie rynkowe, niemieckie

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 8 wyświetleń oferty [Kosztorysant (Budownictwo kubaturowe) region Rhein-Main]