Stanowisko:

Kierownik projektu (budownictwo kubaturowe)

Firma: Warbud SA

Miasto/Region:region Rhein-Main / zachodniopomorskie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego przez zalogowanie się w naszej bazie CV w odpowiedzi na ogłoszenie o nr ref.  KP/NIEMCY/09/2019

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w Niemczech region Rhein-Main na stanowisko

Opis stanowiska:

  • Samodzielna realizacja projektów w obszarze budownictwa kubaturowego (stan surowy oraz „pod klucz”
  • Koordynowanie fazy projektowej, przygotowawczej i etapu budowlanego
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi oraz instytucjami w zakresie uzyskania wszelkich niezbędnych decyzji administracyjnych i pozwoleń
  • Tworzenie budżetów oraz harmonogramów potrzebnych do prawidłowego przebiegu inwestycji
  • Zarządzanie projektem zgodnie z przyjętą strategią oraz założonym budżetem przy zapewnieniu wysokiego poziomu jakości realizowanego projektu
  • Współpraca z inwestorem
  • Zarządzanie zespołem projektowym

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu budownictwa
  • Co najmniej 4-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, w tym w prowadzeniu projektów na potrzeby budownictwa kubaturowego
  • Znajomość niemieckiego prawa budowlanego będzie dodatkowym atutem (preferowane doświadczenie w realizacji przynajmniej jednej inwestycji na terenie Niemiec)
  • Doświadczenie w realizacji procesu ofertowania
  • Elastyczność w działaniu z silnym nakierowaniem na uzyskanie strategicznych celów technicznych i finansowych
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Samodzielność oraz umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

Forma i zasada współpracy:

  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • Benefity: wsparcie w relokacji, system premiowy, możliwość zaproponowania stanowiska w Polsce, w oddziale spółki, jeśliby pracownik chciałby wrócić do Polski
  • Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
  • Wynagrodzenie rynkowe, niemieckie
  • Duże możliwości rozwoju kariery zawodowej i przejęcie strategicznej pozycji kierowniczej w nowo tworzonych pionach organizacyjnych

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 6 wyświetleń oferty [Kierownik projektu (budownictwo kubaturowe) region Rhein-Main]