Stanowisko:

Inżynier Procesu

Firma: Talent Partners

Miasto/Region:Dąbrowa Górnicza / śląskie

Treść oferty:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – techniczne,
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (mile widziane
    w branży motoryzacyjnej),
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B1,
  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa wg Dyrektywy Maszynowej,
  • znajomość CAD (2D),
  • dobra znajomość MS Office,
  • odpowiedzialność, dokładność, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego poprzez udział w nowych projektach,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • pakiet benefitów.

CV prosimy przesyłać za pomocą poniższego przycisku.

Dla naszego Klienta – stabilnej firmy produkcyjnej z branży Automotive z siedzibą w Dąbrowie Górniczej w związku z dynamicznym rozwojem – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Najważniejsze obowiązki:

  • nadzór nad optymalnym przebiegiem procesów produkcyjnych,

  • ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych,
  • wdrażanie nowych projektów, kwotacje, tworzenie specyfikacji linii itd.,
  • tworzenie i dystrybucja dokumentacji procesowej,
  • współpraca z dostawcami w zakresie rozwoju linii produkcyjnych,
  • szkolenie załogi produkcyjnej,
  • przygotowanie linii produkcyjnych do R&R wewnętrznego oraz z klientem,
  • wdrażanie Lean Management oraz ideologii Kazein,
  • analiza czasów operacji (balans linii),
  • współpraca z klientami firmy.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 9 wyświetleń oferty [Inżynier Procesu Dąbrowa Górnicza]