Stanowisko:

Specjalista ds. rolnictwa precyzyjnego

Firma: Wasat Sp. z o.o.

Miasto/Region:Gdańsk, Warszawa / pomorskie

Prosimy o przesłanie CV  za pomocą APLIKUJ wraz z następującą klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wasat Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

Wasat Sp. z o.o. (www.wasat.pl) jest firmą geoinformatyczną budującą rozwiązania w oparciu o teledetekcję satelitarną, GIS i IT. Poszukujemy nowych pracowników do zespołu w związku z pozyskaniem projektów badawczo-rozwojowych i dynamicznym rozwojem zapotrzebowania na usługi firmy.

Dołącz do nas, jeśli chcesz uczestniczyć w tworzeniu, wdrażaniu i promowaniu nowoczesnych rozwiązań w rolnictwie we współpracy z najlepszymi specjalistami z instytucji naukowych.

Zadania:

  • wsparcie zespołu technicznego firmy w zakresie praktyki rolniczej oraz rynku rolnego – na potrzeby realizacji projektów B+R oraz komercjalizacji ich wyników;
  • prowadzenie badań terenowych na polach testowych, pobieranie prób gleby i roślin;
  • przygotowywanie analiz branży rolnej w Polsce i w Europie;
  • opracowywanie raportów z wykonanych prac;
  • budowanie relacji firmy z rolnikami, agronomami, innymi firmami z sektora rolniczego;
  • promowanie i wsparcie sprzedaży produktów serwisu FertiSat;
  • reprezentowanie firmy podczas targów i spotkań branżowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu: rolnictwa, techniki rolniczej i leśnej, ogrodnictwa, ekonomiki rolnictwa itp.;
  • znajomość praktyki rolniczej (z naciskiem na rolnictwo precyzyjne);
  • wiedza na temat maszyn i urządzeń wykorzystywanych w rolnictwie precyzyjnym;
  • znajomość ustawodawstwa dotyczącego rolnictwa w Polsce;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • komunikatywność i sumienność;
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • wiedza i doświadczenie w zakresie zmiennej aplikacji środków produkcji w rolnictwie;
  • praktyczne doświadczenie w prowadzeniu gospodarstwa rolnego lub w doradzaniu gospodarstwom;
  • znajomość systemów GIS;
  • doświadczenie w realizacji projektów badawczo-rozwojowych;
  • wiedza na temat nawadniania upraw;
  • doświadczenie w sprzedaży produktów i usług dla branży rolniczej;
  • prawo jazdy kat. T.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i zaangażowania;
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w dziedzinie zaawansowanych technologii (teledetekcja, GIS i IT w rolnictwie);
  • prywatną opiekę medyczną;
  • życzliwą i spokojną atmosferę pracy;
  • uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 4 wyświetleń oferty [Specjalista ds. rolnictwa precyzyjnego Gdańsk, Warszawa]