Stanowisko:

Pomocnik Lakiernika

Firma: Smart Solutions Recruitment Ltd.

Miasto/Region:corby / śląskie

Treść oferty:

Wymagania:

• Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku i / lub przygotowanie zawodowe do wykonywania pracy,

• Chęć uczenia się i rozwoju zawodowego,

• Schludny wygląd i godne reprezentowanie pracodawcy,

• Dbałość o powierzone narzędzia i urządzenia oraz utrzymywanie porządku w miejscu pracy,

• Gotowość do szybkiego rozpoczęcia pracy na stałe w pełnym wymiarze czasu pracy.

Oferujemy:

· Legalną pracę na terenie Wielkiej Brytanii w pełnym wymiarze godzin, na stałe.

· Wynagrodzenie 12-14 funtów/ h (w zależności od umiejętności i doświadczenia) płatne co tydzień na rachunek bankowy

· Pomoc w znalezieniu zakwaterowania jeszcze przed przyjazdem do UK,

· Pomoc w otwarciu rachunku bankowego w UK, pomoc w uzyskaniu numeru NIN

· Po przyjeździe zapewniamy odbiór z lotniska / autobusu.

Osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o przesłanie CV poprzez formularz aplikacyjny, bądź kontakt telefoniczny 502 - pokaż numer telefonu - w godz. 9-17.

Więcej informacji oraz politykę prywatności można również uzyskać w naszym biurze w Krakowie:

Smart Solutions Polska Sp. z o.o. (KRAZ 22394), ul. Opolska 110, 31 – 323 Kraków lub na stronie firmy

Smart Solutions Polska Sp.z.o.o. (KRAZ 22394) poszukuje kandydatów na wyjazd do Wielkiej Brytanii do pracy dla jednej z największych brytyjskich firm motoryzacyjnych.

Pomocnik lakiernika samochodowego

Poszukujemy osób o różnym poziomie kwalifikacji zawodowych do pracy w dużej firmie zajmującej się kupnem i sprzedażą samochodów marki Vauxhall (Opel) oraz BMW. Znajomość języka nie jest wymagana. Oczekujemy zaangażowania, chęci do pracy oraz pozytywnego nastawienia. Konieczne jest doświadczenie na podobnym stanowisku i / lub kierunkowe wykształcenie. Szukamy osób zainteresowanych podjęciem stałego zatrudnienia w UK (to nie jest praca tymczasowa).

Zasadnicze obowiązki na danym stanowisku pracy:

• Przygotowanie elementów do malowania,

• Oklejanie pojazdu pod lakierowanie

• Polerowanie lakieru,

• Korekta drobnych uszkodzeń lakieru,

• Montaż i demontaż cześci samochodowych

• Przestrzeganie przepisów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, zapewnianie bezpieczeństwa pracy wszystkich pracowników,

• Punktualność i rzetelność wykonywanych obowiązków.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 14 wyświetleń oferty [Pomocnik Lakiernika corby]