Stanowisko:

Mechanik samochodowy

Firma: Smart Solutions Recruitment Ltd.

Miasto/Region:Corby / pomorskie

Treść oferty:

Zasadnicze obowiązki na danym stanowisku pracy:

                     Montaż, demontaż i wymiana uszkodzonych / zużytych elementów,

   Wymiana płynów eksploatacyjnych i innych elementów wynikających z normalnego używania pojazdu (klocki hamulcowe, tarcze, opony, olej, filtry, wycieraczki),

   Ocena możliwości i opłacalności naprawy poszczególnych elementów lub konieczności ich wymiany

   Umiejętność diagnozowania problemów technicznych (usterki silnika, zawieszenia, układu wydechowego itp.)

   Przestrzeganie przepisów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, zapewnianie bezpieczeństwa pracy wszystkich pracowników,

    Punktualność i rzetelność wykonywanych obowiązków.

Wymagania:

   Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku i / lub przygotowanie zawodowe do wykonywania pracy min.1 rok

    Chęć uczenia się i rozwoju zawodowego,

    Schludny wygląd i godne reprezentowanie pracodawcy,

    Dbałość o powierzone narzędzia i urządzenia oraz utrzymywanie porządku w miejscu pracy,

     Gotowość do szybkiego rozpoczęcia pracy na stałe w pełnym wymiarze czasu pracy.

    Język Angielski komunikatywny.

Oferujemy:

·   Legalną pracę na terenie Wielkiej Brytanii w pełnym wymiarze godzin, na stałe.

· Wynagrodzenie 11,50 funta/ h (w zależności od umiejętności i doświadczenia) płatne co tydzień na rachunek bankowy

·   Pomoc w znalezieniu zakwaterowania jeszcze przed przyjazdem do UK,

·   Pomoc w otwarciu rachunku bankowego w UK, pomoc w uzyskaniu numeru NIN

·   Po przyjeździe zapewniamy odbiór z lotniska / autobusu.

Smart Solutions Polska Sp. z.o.o. (KRAZ 22394) poszukuje kandydatów na wyjazd do Wielkiej Brytanii do pracy dla jednej z największych brytyjskich firm motoryzacyjnych.

Poszukujemy osób o różnym poziomie kwalifikacji zawodowych do pracy w dużej firmie zajmującej się kupnem i sprzedażą samochodów marki Audi,Mercedez,Vauxhall (Opel) oraz BMW. Znajomość języka jest wymagana. Oczekujemy zaangażowania, chęci do pracy oraz pozytywnego nastawienia. Konieczne jest doświadczenie na podobnym stanowisku i / lub kierunkowe wykształcenie. Szukamy osób zainteresowanych podjęciem stałego zatrudnienia w UK (to nie jest praca tymczasowa).

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 16 wyświetleń oferty [Mechanik samochodowy Corby]