Stanowisko:

KONSULTANT DS. OBSŁUGI KLIENTA

Firma: S.B.E. Polska Sp z o.o.

Miasto/Region:Warszawa Śródmieście / mazowieckie

Treść oferty:

Zadania:

  • obsługa Klientów salonu zgodnie z najwyższymi standardami,
  • prezentowanie produktów i usług oferowanych w Salonie,
  • uprzejma i fachowa obsługa klientów,
  • wystawianie faktur, obsługa kasy fiskalnej,
  • wsparcie prac logistycznych: przyjmowanie dostaw, wysyłka itp.

Oczekiwania:

  • polskie obywatelstwo,
  • wykształcenie min. średnie,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny),
  • doświadczenie w obsłudze klienta,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • zorientowanie na Klienta, indywidualne podejście,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie,
  • mile widziane zainteresowanie produktami marki Apple.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w systemie równoważnego czasu pracy od poniedziałku do piątku,
  • pracę w nowoczesnym i przyjemnym środowisku, w prestiżowym punkcie,
  • szkolenia z zakresu obsługi Klientów i oferowanych produktów,
  • prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport,
  • inne świadczenia pozapłacowe (m.in. dofinansowanie do wczasów),
  • dogodny dojazd (metro, autobus, tramwaj).

Zapoznaj się z miejscem swojej przyszłej pracy  https://www.iworldservice.pl/

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 3 wyświetleń oferty [KONSULTANT DS. OBSŁUGI KLIENTA Warszawa Śródmieście]