Stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu

Firma: Gi Group Sp.z o.o.

Miasto/Region:Widziszewo / wielkopolskie

Treść oferty:

U KANDYDATÓW POSZUKUJEMY:

  • Wykształcenia min. średniego technicznego (elektronika, elektrotechnika, robotyka, automatyka lub pokrewne).
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym.
  • Aktualnych uprawnień SEP – mile widziane.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i korzystania z dokumentacji technicznej.
  • Znajomość zagadnień z zakresu elektrotechniki, automatyki przemysłowej, budowy maszyn, hydrauliki i pneumatyki.
  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania przyczyn awarii.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Podłączanie, uruchamianie i utrzymywanie w pełnej sprawności maszyn, urządzeń, instalacji elektrycznych oraz AKPiA.
  • Minimalizacja przestojów maszyn i urządzeń produkcyjnych spowodowanych awariami.
  • Planowanie remontów i przeglądów  prewencyjnych technicznych.
  • Dorabianie części (nieznormalizowanych), elementów maszyn przy wykorzystaniu obróbki ręcznej i mechanicznej.

Dla naszego Klienta, firmy będącej jednym z wiodących producentów materiałów budowlanych, poszukujemy osób na stanowisko:

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Umowę o pracę.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.
  • Bezpłatną opiekę medyczną.
  • Kartę Multisport.
  • Pakiet świadczeń socjalnych.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 5 wyświetleń oferty [Technik Utrzymania Ruchu Widziszewo]