Stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu

Firma: Gi Group Sp.z o.o.

Miasto/Region:Gądki / wielkopolskie

Treść oferty:

U KANDYDATÓW POSZUKUJEMY:

  • wykształcenia min. średniego technicznego (elektronika, elektrotechnika, robotyka, automatyka lub pokrewne)
  • minimum 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętności tworzenia i korzystania z dokumentacji technicznej
  • znajomość zagadnień z zakresu elektrotechniki, automatyki przemysłowej, budowy maszyn, hydrauliki i pneumatyki
  • gotowości do pracy zmianowej
  • mile widziane: aktualne uprawnienia SEP, podstawowa wiedza z zakresu sterowników PLC

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • umowę o pracę
  • pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, program Multisport
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia swoich umiejętności poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive – zlokalizowanej w okolicy Poznania, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • utrzymanie ciągłości pracy maszyn i innych urządzeń produkcyjnych
  • przeprowadzanie okresowych przeglądów
  • montaż i demontaż maszyn oraz urządzeń
  • planowanie remontów i przeglądów
  • wprowadzanie modyfikacji na linii produkcyjnej

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 9 wyświetleń oferty [Technik Utrzymania Ruchu Gądki]