Stanowisko:

Lider Magazynu m/f

Firma: Michael Page

Miasto/Region:Śląskie / śląskie

Treść oferty:

Kogo szukamy / Profile description:

* 3 - 5 lat doświadczenia zawodowego w obszarach związanych z logistyką, magazynem, odbiorem materiałów i produktów oraz inwentaryzacją
* Znajomość nowoczesnych praktyk magazynowania oraz metod i narzędzi zarządzania magazynem będzie atutem
* Doświadczenie w zarządzaniu zespołem magazynierów
* Komunikatywność, samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów
* Bardzo dobra organizacja pracy
* Dobra znajomość pakietu Office, mile widziana znajomość systemu SAP
* Dobra znajomość języka angielskiego

Opis stanowiska / Job description:

* Planowanie, organizowanie i kontrolowanie procesów związanych z płynnym przepływem logistycznym na magazynie
* Organizowanie pracy podległego zespołu
* Koordynacja pracy na magazynie przyjęć i wysyłkowym
* Wsparcie w zakresie dostarczania komponentów do produkcji
* Utrzymanie odpowiedniego poziomu obiektu magazynowego
* Planowanie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej
* Kontrola dokumentacji przepływu towarów
* Przeprowadzanie inspekcji magazynu oraz jego wyposażenia

Oferujemy / We offer:

* Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
* Benefity pozapłacowe
* Możliwość uczestniczenia we wdrażaniu systemów magazynowych
* Możliwość rozwoju w środowisku międzynarodowym

Podsumowanie / Job summary:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za planowanie, organizowanie i kontrolowanie procesów związanych z płynnym przepływem logistycznym na magazynie.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 10 wyświetleń oferty [Lider Magazynu m/f Śląskie]