Stanowisko:

Kierownik Obszaru Sprzedaży salonów DlaSpania

Firma: DLASPANIA SP. Z O.O.

Miasto/Region:WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE / śląskie

Treść oferty:

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za powierzone salony, ich obroty i realizację założonych planów
  • Budowanie i motywacja zespołu handlowców
  • Szkolenie i rozwój handlowych i produktowych umiejętności zespołu
  • Wprowadzenie w obowiązki nowych pracowników
  • Nieustanny dbanie o rozwój swój i swojego teamu

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe plus prowizję od obrotu, bonusy i premie za realizację planu
  • Wynagrodzenie od 5 800 - zależne od realizacji planu i ilości powierzonych salonów
  • Możliwość szybkiego awansu w strukturach firmy
  • Dopracowany system szkoleń, który będzie Twoim dużym wsparciem
  • Nieustanny feedback i rozwój Twoich umiejętności
  • Pracę, w której nie będziesz się nudzić
  • Zespół niezapomnianych kolegów, z którymi praca będzie Cię cieszyć
  • Filozofię, produkty, salony i marki, z których będziesz dumny
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Czego oczekujemy od kandydatów:

  • Odpowiedzialności za swoje działania i wyniki teamu
  • Świadomości celu, skupienia na jego osiągnięciu
  • Pozytywnej energii i rozmachu w działaniu
  • Pokory, pracowitości i elastyczności
  • Doświadczenia w kierowaniu zespołem sprzedażowym (mile widziane)
  • Doświadczenia w sprzedaży
  • Prawa jazdy kat. B
  • Poszukujesz pracy, w której będziesz zmieniał życie ludzi na lepsze?
  • Cieszy cię kierowanie zespołem i wspólne osiąganie ambitnych celów?
  • Chcesz stać się uczestnikiem nastawionego na przyszłość, odnoszącego sukcesy projektu?

Odpowiedziałeś 3 x tak?

CZYTAJ DALEJ!

Jesteśmy firmą, która funkcjonuje na rynku zdrowego snu od roku 1991. Obecnie mamy ponad 60 salonów w czterech krajach, w planach mamy zwiększenie tej ilości do 200. Naszą filozofią jest nie tylko sprzedaż Klientowi, ale również opieka nad nim pod kątem profesjonalnego doradztwa w obszarze snu, po doskonałą obsługę i transport towaru do domu wraz z montażem. Uważamy, że kultura zdrowego snu wciąż w naszym kraju raczkuje i ma duży potencjał – chcemy to zmienić!

Dla naszych salonów DlaSpania we Wrocławiu poszukujemy Area Manager/Kierownika Obszaru Sprzedaży, który będzie przede wszystkim pozytywnie nastawionym liderem z doświadczeniem w sprzedaży detalicznej. Nie poszukujemy wyłącznie osób, które są doświadczonymi menadżerami posiadającymi swoje przyzwyczajenia i utarte metody – jeśli chcesz zmierzyć się z wyzwaniem wszystkiego Cię nauczymy.

Szukamy osób, których nic nie powstrzyma przed osiągnięciem celu. Które lubią wyzwania, chcą się uczyć, rozwijać i sprawia im radość motywowanie i rozwój własnego zespołu sprzedażowego. Sprzedaż nie może być dla Ciebie jedynie teorią, musisz sam umieć postawić się w roli handlowca i doskonale radzić sobie z zadaniami, za które odpowiada twój zespół. Nasze wyobrażenie kierownika obszaru sprzedaży to nie ktoś, kto siedzi w biurze i rozdaje zadania – nasz Area Manager/Kierownik Obszaru Sprzedaży pracuje w salonach i jest żywym przykładem kompetencji trenersko - sprzedażowych. Pierwszy miesiąc może dwa spędzisz w jednym z naszych salonów, abyś zdołał przyswoić wszystkie procesy, poznał sytuację i produkty. Następnie obejmiesz podległy obszar 3 do 4 salonów, za których wyniki przejmiesz odpowiedzialność. Jeśli sprawdzisz się w tej roli następnym krokiem w drabinie rozwoju może być stanowisko Kierownika Regionalnego a może i wyższe.

Jeżeli w tym opisie widzisz właśnie siebie, nie możemy się Ciebie doczekać!

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 8 wyświetleń oferty [Kierownik Obszaru Sprzedaży salonów DlaSpania WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE]