Stanowisko:

Księgowy/Księgowa ds. Rozliczania Dochodu

Firma: Gi Group Sp.z o.o.

Miasto/Region:Lublin / lubelskie

Treść oferty:

Oczekiwania:

  • doświadczenie w zakresie rozliczania dochodu w firmie działającej na terenie SSE - wymóg konieczny
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość MsOffice, w szczególności: Excel i Word
  • Komunikatywność, otwartość, rzetelność
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się organizacji
  • Lokalizacja miejsca pracy: Specjalna Strefa Ekonomiczna
  • Pracę w zgranym zespole w dziale Księgowości
  • Szybki proces rekrutacyjny

Dla jednego z naszych Klientów, zakładu produkcyjnego znajdującego się w Specjalnej Strefie Ekonomicznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres zadań:

wsparcie w dziale księgowym

rozliczanie działalności firmy w zakresie kalkulacji kosztów

dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego,

kontrola formalna i rachunkowa dokumentów księgowych,

nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych

analiza dokumentów pod kątem zwolnień z podatku

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 2 wyświetleń oferty [Księgowy/Księgowa ds. Rozliczania Dochodu Lublin]