Stanowisko:

Księgowa/Księgowy

Firma: Gi Group

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Wymagane kompetencje:

  • dwuletnie doświadczenie w księgowości,
  • znajomość SAP (moduł należności) - warunek konieczny,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomości ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz ustawy o podatku VAT,
  • dokładność, skrupulatność, spostrzegawczość, terminowość i sumienność w wykonywaniu zadań,

Nasz Klient oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • miejsce pracy: samo centrum Warszawy
  • pakiet benefitów
  • spokojne środowisko pracy z możliwością rozwoju i awansu
  • szybki proces rekrutacji

Dla jednego z naszych Klientów, działających na rynku zarządzania nieruchomościami, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania i zakres odpowiedzialności:

  • księgowanie dokumentów w systemie SAP,
  • wprowadzanie i aktualizacja umów w systemie SAP,
  • rozliczanie kosztów eksploatacyjnych,
  • analiza rozrachunków (wyjaśnianie sald, w razie potrzeby dokonywanie przeksięgowań),

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 2 wyświetleń oferty [Księgowa/Księgowy Warszawa]