Stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Zakupów

Firma: Gi Group Sp.z o.o.

Miasto/Region:Kutno / łódzkie

Treść oferty:

Wymagania:

- Min. 1 rok doświadczenia w zakupach, najlepiej w produkcyjnej firmie

- Znajomość j. angielskiego na poziomie przynajmniej B2

- Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych

- Mile widziana znajomość SAP

- chęć rozwoju w międzynarodowej organizacji

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów

- Możliwość podnoszenia swoim kompetencji

- Szkolenia organizowane we Włoszech

- Bardzo dobra atmosfera wewnątrz struktur firmy

- Miejsce pracy: Holenderska, Kutno

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy produkcyjnej, znajdującej się w Kutnie, poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

- Wybór produktów i pozyskanie ich dostawców

- Monitorowanie i analiza rynku w poszukiwaniu potencjalnych dostawców oraz ocena rynku konkurencji

- Współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi pod kątem wyboru oferty i zakupu produktu

- Kontrola zapasów magazynowych i utrzymywanie ich na odpowiednim poziomie

- Przygotowywanie działań promocyjnych zgodnych z przyjętym harmonogramem promocji

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 7 wyświetleń oferty [Młodszy Specjalista ds. Zakupów Kutno]