Stanowisko:

Specjalista ds. Programu Lojalnościowego i BTL

Firma: Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Oczekujemy:

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy w obszarze marketingu (mile widziane w agencji reklamowej),
  • doświadczenie w zarządzaniu programem lojalnościowym,
  • zainteresowania trendami na rynku w branży marketingowej,
  • wykształcenia wyższego, mile widziany: marketing, zarządzanie, socjologia,
  • inicjatywy w działaniu i kreatywności,
  • komunikatywności, otwartości i łatwości w nawiązywaniu relacji biznesowych,
  • umiejętności samodzielnej pracy, jak i w zespole
  • dużego zaangażowania do pracy i systematyczności,
  • wysokich zdolności organizacyjnych i sumienności,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Power Point i Excel).

Chcielibyśmy zaproponować Ci:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę na samodzielnym stanowisku, możliwość realizacji swoich pomysłów,
  • szereg benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, zniżki do kina i teatru,
  • możliwości rozwoju poprzez zaangażowanie w wewnętrzne projekty,
  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • świetną lokalizację: znajdujemy się 5 minut od stacji metra (Centrum Nauki Kopernik).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NAU S.A. z siedzibą w Warszawie (00-379), ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33 („NAU S.A.”) moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, a niewynikających z przepisów prawa, w szczególności mojego wizerunku, w celu przeprowadzenia przez NAU S.A. obecnej rekrutacji.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na rynku od 20 lat. Od początku działalności specjalizujemy się w produktach ubezpieczeniowych i finansowych. W NAU cenimy pasję, uczciwość i zaangażowanie. Uważamy, że wspólna praca i odpowiedzialność pozwalają osiągnąć obrane cele, a odważne pomysły – zrealizować zamierzone wyniki. Dbamy o to, żeby praca w naszej organizacji przywodziła na myśl same pozytywne skojarzenia.

Twój zakres obowiązków:

  • budowanie programu lojalnościowego, monitorowanie realizacji i rozliczanie budżetów, sporządzanie wyliczeń i prognoz,
  • obsługa procesów związanych z uczestnictwem klientów w programach lojalnościowych i dystrybucją kart,
  • pozyskiwanie i negocjowanie warunków współpracy z partnerami i podmiotami zewnętrznymi,
  • współpraca z dostawcami produktów i usług – zamawianie materiałów promocyjnych,
  • poszukiwanie nowych możliwości i kanałów komunikacji z klientami,
  • analiza i raportowanie efektywności programu,
  • tworzenie materiałów BTL (ulotki, foldery, zaproszenia, gadżety itp.),
  • ścisła współpraca z innymi zespołami, szczególnie z działem sprzedaży.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 4 wyświetleń oferty [Specjalista ds. Programu Lojalnościowego i BTL Warszawa]