Stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Firma: WORK SERVICE S.A.

Miasto/Region:Rybnik / śląskie

Treść oferty:

Wymagania:

• gotowość do podjęcia pracy fizycznej
• dyspozycyjność
• zdyscyplinowanie
• chęć do podjęcia pracy i solidność

Oferujemy:

• czeską umowę o pracę na pełny etat (pierwsza umowa na rok z możliwością przedłużenia)
• bardzo atrakcyjne zarobki + system premiowania (5000 - 5,500 zł netto/mc)
• dopłaty za dojazd (85-320zł)
• pracę w systemie 3 zmianowym wg grafiku
• darmowe autobusy z Jastrzębia, Cieszyna, Żor, Wodzisławia
• możliwość zakwaterowania w komfortowych hotelach VP1 i Salamoun (pracownik płaci tylko ok. 160zł/m-c)
• możliwość korzystania ze stołówki (koszt posiłku ok 5,50zł)
• możliwość pierwszej zaliczki już po tygodniu pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Prosimy o dołączenie klauzul: „Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez Work Service S.A. co pozwoli wziąć mi udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych.” „Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Work Service S.A. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi”

Szukasz pracy w Czechach?
Chcesz dojeżdżać do pracy za darmo lub otrzymać zwrot kosztów dojazdu?
A może chciałbyś zamieszkać w komfortowym hotelu?
Ta oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego renomowanego czeskiego Klienta – Brembo Czech, światowego lidera produkcji tarcz hamulcowych, zacisków i kompletnych układów hamulcowych, poszukujemy kandydatów do pracy na produkcji.

Zadania:

• przygotowanie komponentów do procesu produkcji
• kontrola wzrokowa, wprowadzanie danych do systemu
• nadzór nad procesem produkcyjnym
• przepakowywanie komponentów

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 11 wyświetleń oferty [PRACOWNIK PRODUKCJI Rybnik]