Stanowisko:

Lider zmiany

Firma: GiGroup

Miasto/Region:Gryfino / zachodniopomorskie

Treść oferty:

U KANDYDATÓW POSZUKUJEMY:

  • wykształcenia min. średniego, preferowane kierunki techniczne/chemiczne
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży paliwowej, farmaceutycznej lub tworzyw sztucznych
  • dobrej organizacji pracy
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej – system 4 brygadowy

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wiedzy i doświadczenia
  • premię półroczną
  • rozbudowany pakiet socjalny

Dla naszego Klienta – firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zarządzanie procesem produkcyjnym
  • koordynowanie pracy zespołu – około 20 osób na zmianie
  • zapewnienie odpowiedniej jakości produkcji w powierzonym obszarze
  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo pracowników i powierzony sprzęt

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 6 wyświetleń oferty [Lider zmiany Gryfino]