Stanowisko:

Specjalista ds. kadr i płac

Firma: Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

Miasto/Region:Wrocław / dolnośląskie

Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. jest jedną z największych firm transportowych w Europie, działającą w 8 krajach i zatrudniającą 5.100 pracowników w 35 oddziałach. Dzięki wyróżniającej nas  "Kulturze Logistyki" zdołaliśmy pozyskać najbardziej znanych klientów z branży motoryzacyjnej, produkcji napojów i tworzyw sztucznych oraz z zakresu produkcji maszyn rolnych.

Opis stanowiska

·         Naliczanie wynagrodzeń ze stosunku pracy i umów cywilnoprawnych.

·         Rozliczanie czasu pracy (godziny nadliczbowe, urlopy, zwolnienia lekarskie, inne).

·         Sporządzanie sprawozdań i deklaracji (PFRON, ZUS, US, GUS).

·         Przygotowywanie zaświadczeń o wynagrodzeniu, świadectw pracy oraz pism do komorników dotyczących zajęć wynagrodzeń pracowników.

·         Kontakt z instytucjami państwowymi oraz firmami zewnętrznymi.

·         Wsparcie kadry menadżerskiej w aspektach personalnych.

·         Udzielanie pracownikom informacji w zakresie kadrowo – płacowym.

·         Administrowanie teczkami osobowymi.

·         Wprowadzanie i administrowanie danymi w systemie kadrowo-płacowym R2Płatnik i w programie Tachoscan,

·         Bieżąca obsługa kadrowo-płacowa pracowników i pracodawcy,

·         Pozostałe zadania zlecone przez przełożonego.

Wymagania

·         Doświadczenia w pracy w dziale kadrowo-płacowym najlepiej w firmie transportowej (min.1 rok),

·         Wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane ekonomiczne lub HR,

·         Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym,

·         Bardzo dobra znajomość środowiska Microsoft Office z naciskiem na Excel oraz obsługi urządzeń biurowych,

·         Znajomość przepisów prawa pracy oraz zagadnień kadrowo-płacowych,

·         Mile widziana znajomość przepisów o czasie pracy kierowców,

·         Bardzo dobre zdolności organizacyjne,

·         Uczciwość, odpowiedzialność, konsekwencja w realizowaniu powierzonych zadań,

·         Samodzielność, sumienność,

·         Zdolność analitycznego myślenia i szybkiego uczenia się,

·         Umiejętność pracy pod presja czasu,

·         Wysoka kultura osobista.

Oferujemy

·         Stabilną pracę w międzynarodowej dynamicznie rozwijającej się firmie,

·         Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

·         Możliwość doskonalenia wiedzy i umiejętności zawodowych,

·         Możliwość doskonalenia znajomości języka niemieckiego na bezpłatnym kursie językowym,

·         Elastyczne godziny pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 7 wyświetleń oferty [Specjalista ds. kadr i płac Wrocław]