Stanowisko:

Audytor systemów IT w banku - Wrocław

Firma: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Miasto/Region:Wrocław / dolnośląskie

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Obecnie, nasz Klient, jedna z najbardziej liczących się grup finansowych na świecie, znalazł się w potrzebie zatrudnienia osoby na stanowisko Audytora systemów IT.

Korzyści z zatrudnienia:

Jako pracownik Departamentu Audytu Wewnętrznego otrzymasz atrakcyjny pakiet benefitów socjalnych oraz dofinansowanie wypoczynku dla dzieci. Gwarantujemy stabilność zatrudnienia na umowie o pracę. W naszej placówce otrzymasz okazję do zdobycia doświadczenia u lidera na rynku consumer finance w Polsce. Zapewniamy wsparcie i opiekę na każdym etapie zatrudnienia oraz komfort pracy w nowoczesnym biurze w dogodnej lokalizacji we Wrocławiu.

Zadania na stanowisku:

Będziesz odpowiedzialny/a za wykonywanie programów audytów - szacowanie mechanizmów kontrolnych oraz procedur zarządzania ryzykiem. Zajmiesz się przygotowaniem właściwych testów potwierdzających adekwatność mechanizmów. Twoim obowiązkiem będzie również analiza i ocena ryzyka działalności Banku oraz opracowanie działań eliminujących. Swoje działania będziesz raportować do kierownictwa Banku.

Kogo szukamy?

Osoby, która posiada wykształcenie wyższe (preferowane kierunki IT) oraz cechuje się rozwiniętymi zdolnościami analitycznymi i wysokimi umiejętnościami syntezy. Kogoś, kto może się pochwalić biegłością w obszarze zarządzania, bezpieczeństwa, projektach oraz usługach IT oraz zna j. angielski na poziomie zaawansowanym.

Mile widziane doświadczenie w dziedzinie audytu IT oraz znajomość standardów COBIT.

Chcesz zostać częścią naszego zespołu? Czekamy na Ciebie!

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji, zadzwoń pod numer: 508 351 455 lub napisz na adres: k.piatek@ksservice.pl.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 13 wyświetleń oferty [Audytor systemów IT w banku - Wrocław Wrocław]