Stanowisko:

Elektryk

Firma: WORK SERVICE S.A.

Miasto/Region: / cała Polska

Treść oferty:

Wymagania:

* Wymagane uprawnienia SEP do 1kW
* Doświadczenie w prostych pracach z elektryką
* Prawo jazdy kat. B i własny samochód ze względu na pracę w różnych
regionach Niemiec Wschodnich
* Mile widziana znajomość j. niemieckiego.

Oferujemy:

* Umowa o pracę na czas nieokreślony
* Stawka godzinowa 12,19 e/brutto + 40 e netto diety
* Praca w dni robocze po 8 godzin - możliwość nadgodzin
* Narzędzia, obuwie zapewnia pracodawca
* Mieszkania o dobrym standardzie (pościel,naczynia)
* Opieka polskiego Koordynatora.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, Sky Tower ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD[at]workservice.pl.*Dane osobowe będą przetwarzane w celu* realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: 221 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne,ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych:powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany na etapie zawierania umowy.

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Zadania:

* Domowe instalacje elektryczne
* Wykonywanie szczelin, rynien pod okablowanie
* Czytanie rysunku instalacji elektrycznej
* Podłączenie gniazdek i włączników
* Montaż oświetlenia oraz fotokomórek,czujników
* Usuwanie usterek
* Instalacje prądu o niskim natężeniu
* Montaż skrzynek rozdzielczych, instalacje automatyki domowej.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 18 wyświetleń oferty [Elektryk ]