Stanowisko:

Pracownik produkcji

Firma: WORK SERVICE S.A.

Miasto/Region:Olsztynek / warmińsko-mazurskie

Treść oferty:

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • ważna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

Oferujemy:

  • dojazd do pracy i z pracy dla osób mieszkających w Nidzicy,
  • wynagrodzenie na czas,
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Zapraszamy do aplikowania!

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie
rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu ul.
Gwiaździsta 66. Dane, które dobrowolnie nam przekazałeś możesz poprawić lub
usunąć w dowolnym momencie. Przekazując nam swoje dokumenty rekrutacyjne
wyrażasz zgodę byśmy przetwarzali Twoje dane w związku z prowadzoną
rekrutacją.

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób.
Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  Zadania:

  • obsługa linii produkcyjnej,
  • sortowanie owoców i warzyw,
  • pakowanie, sortowanie kartonów,
  • etykietowanie,

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 18 wyświetleń oferty [Pracownik produkcji Olsztynek]