Stanowisko:

Operator maszyn tekstylnych

Firma: WORK SERVICE S.A.

Miasto/Region:Białystok / podlaskie

Treść oferty:

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • zaangażowania i dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym

CO OFERUJEMY?

  • spokojną i stabilną pracę, w której wszystkiego Cię nauczymy
  • wizytę w miejscu pracy i spotkanie z przyszłym pracodawcą
  • wdrożenie w początkowym etapie zatrudnienia
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • premia  za frekwencję nawet 150 zł miesięcznie
  • dodatek do każdej godziny nocnej
  • wolne weekendy
  • możliwość poszerzenia kwalifikacji

W ofercie posiadamy różne stanowiska pracy, dostosowane do twoich predyspozycji

Szukasz pewnego zatrudnienia?
Chcesz pracować firmie o ugruntowanej pozycji na rynku?
Wolne weekendy są dla Ciebie ważne?

Jeśli odpowiedziałeś/aś 3 x TAK- ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Poszukujemy Operatorów maszyn tekstylnych dla wiodącego producenta dywanów wełnianych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • obsługa maszyn dziewiarskich
  • wykonywanie pracy w zespole

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 6 wyświetleń oferty [Operator maszyn tekstylnych Białystok]