Stanowisko:

Analityk Systemowy

Firma: DEVELOCRAFT SP Z O O

Miasto/Region:Gdańsk / pomorskie

Treść oferty:

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: informatyczne, ekonomiczne lub ścisłe
  • Przynajmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku podobnym lub programistycznym
  • Umiejętność korzystania i tworzenia dokumentacji przy użyciu notacji UML oraz  BPMN
  • Umiejętność trafnego wyciągania wniosków oraz znajdowania adekwatnych rozwiązań

Mile widziane:

  • Znajomość aplikacji Enterprise Architect
  • Znajomość wzorców projektowych w technologiach Java oraz bazach danych, w szczególności Oracle
  • Język angielski na poziomie średnio - zaawansowanym (B1-B2)

Oferujemy:

  • Pracę w Gdańsku
  • Wynagrodzenie 9 000 - 15 000 netto (B2B)
  • Rodzaj umowy : możliwa UoP oraz B2B
  • Opieka medyczna, karta sportowa i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Kupony zniżkowe na zakupy
  • Dodatkowe benefity (prezenty świąteczne, owocowe czwartki, wyprawki dla młodych rodziców i in.)
  • Uczestnictwo w firmowej drużynie sportowej.

Develocraft poszukuje Analityka Systemowego do jednego z wewnętrznych działów IT swojego klienta, który zatrudnia ponad 25 000 ludzi na całym świecie.

Obowiązki:

  • Analiza wymagań i rozkład funkcjonalny w granicach architektury oprogramowania
  • Opracowanie wymagań systemowych na podstawie wymagań biznesowych
  • Modelowanie zachowań oprogramowania, definicje interfejsów wysokiego poziomu
  • Planowanie, projektowanie i realizacja przedmiotów w własnym obszarze wiedzy eksperckiej
  • Oszacowanie nakładu pracy na własnym obszarze
  • Współpraca z Kierownikami projektów, Architektami i Analitykami Biznesowymi w zakresie rozwoju oprogramowania
  • Współpraca z Partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie wytwarzania oprogramowania
  • Dzielenie się wiedzą we własnym obszarze wiedzy specjalistycznej
  • Śledzenie i raportowanie postępów w rozwoju działań
  • Przyczynianie się do analizy ryzyka i monitorowania zagrożeń na własnym obszarze wiedzy eksperckiej

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 7 wyświetleń oferty [Analityk Systemowy Gdańsk]