Stanowisko:

PHP Developer

Firma: DEVELOCRAFT SP Z O O

Miasto/Region:Gdańsk / pomorskie

Treść oferty:

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku PHP Developer
  • Minimum rok doświadczenia z Symfony 3+
  • Znajomość podstaw optymalizacji baz danych
  • Znajomość podstaw HTML + JS

Mile widziane:

  • Doświadczenie z pracy z kontenerami (Docker)
  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 7 000 – 10 000 PLN netto przy umowie B2B
    (30 dni wolnego w ciągu roku)
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Comiesięczna niespodzianka na nais.pl
  • Programy szkoleniowe
  • Relax room z konsolami do gier
  • Spotkania integracyjne

Poszukujemy osoby na stanowisko PHP Developer dla jednego z naszych klientów z obszaru media i e-commerce.

Obowiązki:

  • Rozwój i utrzymanie aplikacji back office
  • Analiza funkcjonalności zgłoszonych przez biznes i projektowanie rozwiązań
  • Minimalizowanie długu technologicznego

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 11 wyświetleń oferty [PHP Developer Gdańsk]