Stanowisko:

Kierownik Kontroli Jakości

Firma: Procyon Construction S.A.

Miasto/Region:Stargard Szczeciński / zachodniopomorskie

Treść oferty:

Wymagania:

  • wykształcenia wyższego,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów,
  • doświadczenia w dziedzinie systemu zarządzania jakością,
  • znajomości norm ISO oraz PN-EN 806-4, PN-EN 12056-2 (mile widziana znajomość norm DIN),
  • doświadczenia w branży budowlanej (w szczególności w zakresie prac wykończeniowych),
  • dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • skrupulatności i dobrej organizacji pracy,
  • komunikatywności i umiejętności współpracy.

Oferujemy:

  • rozwój w międzynarodowej firmie z wielkim potencjałem i ciekawym produktem,
  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie,
  • dobre warunki wynagrodzenia,
  • możliwość awansu,
  • pracę na 1 zmianę i benefity pracownicze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Firma Procyon Construction S.A. z siedzibą w Stargardzie, produkująca innowacyjne prefabrykowane łazienki pod marką EcoReadyBath, poszukuje pracownika do fabryki przy ul.Metalowej na stanowisko:

Obowiązki:

  • zarządzanie podległym zespołem pracowników,
  • czynny udział w procesie tworzenia, weryfikacji i nadzorowania procedur z obszaru kontroli jakości,
  • nadzór nad kontrolą procesów produkcyjnych, doskonalenie i podnoszenie standardów pracy,
  • nadzór nad procesem przyjmowania wyrobu gotowego na stan magazynowy i wysyłki do Klienta,
  • reprezentowanie Firmy w kontaktach z Klientami oraz audytorami,
  • analizowanie wyników kontroli, inicjowanie i wdrażanie działań mających na celu zapewnienie wysokiej jakości wyrobów,
  • analiza przyczyn wystąpienia niezgodności oraz zarządzanie reklamacjami, inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych,
  • sporządzanie analiz i raportów jakościowych,
  • rzetelne i systematyczne prowadzenie dokumentacji kontroli jakości produkowanych wyrobów.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 11 wyświetleń oferty [Kierownik Kontroli Jakości Stargard Szczeciński]