Stanowisko:

Brygadzista

Firma: GiGroup

Miasto/Region:Chrzanów / małopolskie

Treść oferty:

Oczekujemy:

  • doświadczenie w pracy na w/w stanowisku przy wykonywaniu budowlano-wykończeniowych, budowlanych, montażowych, serwisowych itp.
  • umiejętność zarządzania pracą zespołu pracowników i bieżącego rozliczania czasu pracy
  • mile widziane uprawnienia budowlane, elektryczne lub/i hydrauliczne
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra organizacja pracy
  • wykształcenie średnie techniczne

Czeka na Ciebie:

  • Szkolenie wprowadzające do Brygadzisty
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę
  • Pakiet socjalny ( pakiet sportowo-rekreacyjny, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne)
  • Możliwość ciągłego doskonalenia się i pogłębiania swojej wiedzy

Twój zakres obowiązków to:

  • Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie działu produkcji
  • Dbanie o jakość obsługi Klienta
  • Optymalny przepływ towaru
  • Planowanie i organizowanie pracy zespołu
  • Tworzenie grafików pracy
  • Motywowanie i wspieranie zespołu w ich codziennej pracy

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 15 wyświetleń oferty [Brygadzista Chrzanów]