Stanowisko:

Stanowisko ds. podatków

Firma: PKP Intercity Spółka Akcyjna

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

PKP Intercity S.A. to największy polski operator kolejowy specjalizujący się w krajowych
 i międzynarodowych przewozach dalekobieżnych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres zadań:

  • weryfikacja umów, porozumień i innych dokumentów w zakresie podatkowym,
  • monitorowanie zmian w przepisach i orzecznictwie podatkowym,
  • współodpowiedzialność za prawidłowe rozliczenia podatkowe realizowane przez wydział,
  • weryfikację poprawności sprawozdań kwartalnych z pomocy de minimis

Wymagania wobec Kandydata:

  • minimum 4 letnie doświadczenie w pracy związanej z zagadnieniami podatkowymi
  • wykształcenia wyższego (prawo, ekonomia, finanse),
  • bardzo dobra znajomość przepisów dotyczących prawa podatkowego oraz ciągła aktualizacja wiedzy,
  • umiejętność wykorzystywania przepisów w praktyce,
  • dobra organizacja pracy własnej, dokładność, odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziane doświadczenie jako wewnętrzny ekspert i/lub doradca podatkowy.

Oferujemy:

  • pracę u największego pracodawcy na rynku kolejowych przewozów pasażerskich,
  • zniżkę na krajowe i międzynarodowe podróże koleją, dofinansowanie do karty sportowej oraz opieki medycznej, dopłaty do wczasów,
  • dodatkowy dzień wolny w roku – Dzień Kolejarza 25.11.,
  • niekorporacyjną atmosferę,
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 2 wyświetleń oferty [Stanowisko ds. podatków Warszawa]