Mechatronik - konstruktor interaktywnych stanowisk edukacyjnych

Firma: Adventure Ekspozycje Sp. z o.o.

Miasto/Region:Katowice / śląskie

Od ponad 14 lat specjalizujemy się w projektowaniu i tworzeniu multimedialnych interaktywnych wystaw w muzeach i centrach nauki. Prowadzimy wszystkie prace - od koncepcji, po przekazanie obiektów do eksploatacji. Jesteśmy jednym z pionierów polskiego rynku nowoczesnych ekspozycji, a dziś również jedną z wiodących firm w tej branży, opracowując nierzadko unikalne w skali światowej rozwiązania interaktywne.

Opis stanowiska:

Praca przy projektowaniu i wykonywaniu elementów mechatronicznych interaktywnych stanowisk edukacyjnych w muzeach i centrach nauki, w całości lub części następującego zakresu:

  • koncepcja, projektowanie i prototypowanie stanowisk interaktywnych
  • projektowanie układów mechanicznych
  • nadzór nad produkcją komponentów mechanicznych, obudów stanowisk
  • projektowanie układów elektronicznych
  • programowanie mikrokontrolerów w języku C (np. platforma arduino)
  • montaż i instalacja stanowisk lub elementów stanowisk, prace serwisowe

Wymagania:

  • umiejętność projektowania układów mechanicznych
  • podstawowa wiedza z zakresu elektroniki analogowej i cyfrowej
  • umiejętność programowania mikrokontrolerów w języku C
  • znajomość środowiska CAD
  • wykształcenie techniczne
  • dyspozycyjność do wyjazdów wdrożeniowych
  • umiejętność planowania i realizacji zadań pod presją czasu oraz pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie opracowującej nowatorskie rozwiązania interaktywne, będącej jednym
  • z liderów swojej branży,
  • działania w kreatywnym zespole przy prestiżowych i fascynujących projektach
  • różnorodny zakres zadań
  • intensywny rozwój kompetencji
  • różne formy współpracy - umowa o pracę, umowa o dzieło, zlecenie,
  • praca w pełnym lub częściowym wymiarze godzin (np. dla studentów ostatnich roczników)

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 2 wyświetleń oferty [Mechatronik - konstruktor interaktywnych stanowisk edukacyjnych Katowice]