Stanowisko:

Pracownik magazynu - ul. Rakietowa

Firma: Gi Group Sp.z o.o.

Miasto/Region:Wrocław / dolnośląskie

Treść oferty:

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,
  • Dokładne i sumienne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie od zaraz!
  • Wynagrodzenie w wysokości 3370 zł brutto,
  • Pracę w systemie 2 zmianowym, od poniedziałku do piątku,
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,
  • Możliwość pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Benefity (multisport, ubezpieczenie grupowe).

Lokalizacja: Wrocław, ul. Rakietowa

Dla naszego Klienta – firmy logistycznej zlokalizowanej we Wrocławiu w województwie dolnośląskim - prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Praca w zakresie kompletowania zamówień,
  • Praca ze skanerem,
  • Odbiór i kontrola przesyłek.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 2 wyświetleń oferty [Pracownik magazynu - ul. Rakietowa Wrocław]