Stanowisko:

Spedytor Międzynarodowy

Firma: Gi Group Sp.z o.o.

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Wymagania:

min. 2-3 lata ugruntowanego doświadczenia w europejskim transporcie drogowym i drobnicowym, częściowym (LTL) i pełnym ładunku (FTL),

znajomość języka angielskiego i polskiego na poziomie bardzo dobrym, inny język będzie dodatkowym atutem,

doskonałe umiejętności obsługi klienta, komunikacji i negocjacji,

umiejętność komunikacji i samodzielność w wykonywanych obowiązkach

Oferujemy:

możliwość dołączenia do międzynarodowej organizacji, która dynamicznie rozwija się w Warszawie,

atrakcyjne wynagrodzenie,

zatrudnienie w formule umowy o pracę, godziny biurowe,

miejsce pracy: Centrum Warszawy,

pakiet benefitów oraz niezbędne narzędzia pracy,

możliwość rozwoju i awansu wewnątrz struktur firm.

Dla jednego z naszych Klientów, francuskiego start-upu, który dynamicznie rozwija się w Polsce, poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:

zakup i sprzedaż frachtu drogowego w najlepszej cenie,

udział w przygotowaniu umów spedycyjnych (negocjacje handlowe z przewoźnikami i spedytorami),

monitorowanie właściwego wykonania przesyłek (opóźnienia, stawki),

rozwój istniejącego portfela klientów,

ulepszenie wewnętrznych procesów, aby zmaksymalizować wyniki,

wsparcie zespołu w bieżących zadaniach.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 1 wyświetleń oferty [Spedytor Międzynarodowy Warszawa]