Stanowisko:

Księgowa/Księgowy

Firma: Gi Group Sp.z o.o.

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Wymagane kompetencje:

  • dwuletnie doświadczenie w księgowości,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość Excel,
  • znajomości ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz ustawy o podatku VAT,
  • dokładność, skrupulatność, spostrzegawczość, terminowość i sumienność w wykonywaniu zadań.

Nasz Klient oferuje:

  • wynagrodzenie na poziomie 7000 zł brutto,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • miejsce pracy: PKP Wawer
  • spokojne środowisko pracy z możliwością rozwoju i awansu
  • szybki proces rekrutacji

Dla jednego z naszych Klientów, działającego na rynku spożywczym, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania i zakres odpowiedzialności:

  • księgowanie dokumentów,
  • rozliczanie i kontrola kosztów eksploatacyjnych,
  • analiza rozrachunków (wyjaśnianie sald, w razie potrzeby dokonywanie przeksięgowań),
  • przygotowywanie bilansu,
  • tworzenie raportów i analiz dla Grupy.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 4 wyświetleń oferty [Księgowa/Księgowy Warszawa]