Stanowisko:

Konserwator urządzeń dźwigowych

Firma: Gi Group Sp.z o.o.

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Wymagamy:

  • Doświadczenia w zakresie konserwacji i napraw urządzeń dźwigowych.
  • Uprawnień energetycznych do 1kV „E”.
  • Uprawnień UDT na dźwigi lub schody ruchome.
  • Wykształcenia technicznego lub zawodowego.
  • Znajomości i przestrzegania zasad BHP.
  • Prawa jazdy kat. B.

Czeka na Ciebie:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Stałe wynagrodzenie oraz system premiowy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Bogaty pakiet szkoleń zawodowych.
  • Bogaty pakiet socjalny.
  • Narzędzia potrzebne do pracy.
  • Możliwość finansowanie egzaminów na uprawnienia.

Szukasz ciekawej pracy, która da Ci możliwość rozwoju? Nasi rekruterzy chętnie Ci w tym pomogą! Wystarczy, że wyślesz do nas swoje CV, a my zajmiemy się resztą.

Obecnie dla naszego Klienta –Lidera w branży projektowania oraz dostarczania innowacyjnych rozwiązań transportu pasażerskiego, poszukujemy osób na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Konserwacja i utrzymanie sprawności urządzeń dźwigowych.
  • Usuwanie awarii, przeglądy okresowe, przygotowanie urządzeń pod odbiory UDT.
  • Pełnienie dyżurów Pogotowia Dźwigowego.
  • Kontakt z klientami firmy oraz z użytkownikami urządzeń.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 3 wyświetleń oferty [Konserwator urządzeń dźwigowych Warszawa]