Stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu

Firma: Gi Group Sp.z o.o.

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Wymagania:

  • m.in. 2-letnie doświadczenie w pracy w marketingu w branży TSL,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1,
  • doskonałe zdolności interpersonalne, negocjacyjne oraz handlowe, umiejętności nawiązania i podtrzymywania relacji biznesowych,
  • umiejętność poszukiwania nowych niestandardowych rozwiązań,
  • wysoka samodzielność w działaniu i nastawienie na cel.

Oferujemy:

  • pracę w firmie nastawionej na dynamiczny rozwój,
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków,
  • praca w samym centrum Warszawy,
  • pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole.

Dla naszego Klienta, francuskiego start-upu z branży TSL, który dynamicznie rozwija się w Warszawie, aktualnie prowadzimy projekt na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • realizacja działań marketingowych zgodnie ze strategią na terenie Europy Środkowo-Wschodniej,
  • optymalizacja świadomości marki w branży TSL,
  • zarządzanie stronami internetowymi firmy oraz obsługa mediów społecznościowych,
  • zarządzanie kampaniamii marketignowymi,
  • zarządzanie lokalnym PR i komunikacją marki.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 3 wyświetleń oferty [Specjalista ds. Marketingu Warszawa]