Operator suwnicy (produkcja drutów zbrojeniowych) - 14 euro brutto/h + dodatki - praca w Belgii

Firma: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Miasto/Region:Aalter / śląskie

Treść oferty:

Jeśli cechujesz się

  • komunikatywną znajomością języka angielskiego
  • doświadczeniem na analogicznym stanowisku
  • możliwością wyjazdu do pracy własnym autem

  • umowę o pracę na warunkach polsko-belgijskich
  • wynagrodzenie 14 euro brutto/h
  • premię zmianową, przy której stawka wynosi 15,40 euro brutto/h
  • premię nocną, przy której stawka wynosi 16,80 euro brutto/h
  • trzynastą pensję
  • benefit za polecenie pracownika (50 euro netto)
  • kartę paliwową i dodatek amortyzacyjny za dowożenie innego pracownika do pracy (100 euro brutto/mies.)
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora i pomoc w organizacji zakwaterowania

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Operator suwnicy dla belgijskiej firmy zajmującej się produkcją drutów zbrojeniowych.

Zadania

  • obsługa suwnicy przy produkcji drutów zbrojeniowych

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 7 wyświetleń oferty [Operator suwnicy (produkcja drutów zbrojeniowych) - 14 euro brutto/h + dodatki - praca w Belgii Aalter]