Stanowisko:

Kosztorysant

Firma: neoBANK

Miasto/Region:Poznań / wielkopolskie

Treść oferty:

Profil kandydata:

  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: budownictwo,
  • Uprawnienia konstrukcyjno-budowlane bez ograniczeń,
  • Doświadczenie na stanowisku kosztorysanta robót budowlanych, specjalisty ds. kalkulacji ofert,
  • Doświadczenie w zakresie analizy i kontroli kosztów inwestycji budowlanych, oceny projektów pod względem wykonalności, sporządzania harmonogramów robót,
  • Umiejętność czytania i analizy dokumentacji budowlanej,
  • Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość programów do kosztorysowania np. Norma.

Pracownikowi oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w dużej instytucji finansowej
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość doskonalenia zawodowego w dynamicznie rozwijającym się Banku
  • Udział w Programie MultiSport
  • Przystąpienie do Prywatnej Opieki Medycznej

Jesteśmy Bankiem z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na polskim rynku.
 W związku z naszym dynamicznym rozwojem poszukujemy ambitnych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko w Centrali Banku.

Główne zadania:

  • Sporządzanie przedmiarów, kosztorysów, wycen inwestycji budowlanych na podstawie dokumentacji budowlanej, warunków zabudowy, miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, wytycznych Inwestorów,
  • Bieżący monitoring inwestycji,
  • Sporządzanie harmonogramów inwestycji budowlanych.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 6 wyświetleń oferty [Kosztorysant Poznań]