Stanowisko:

Senior UX Specialista (e-commerce)

Firma: Michael Page

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Kogo szukamy / Profile description:

* Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
* Znajomość trendów web designu
* Znajomość dobrych praktyk UI / UX
* Obsługa programów graficznych oraz UX/UI
* Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
* Ciekawe portfolio
* Znajomość Google Analytics
* Znajomość platform do przeprowadzania testów A/B
* Znajomość technologii webowych (HTML, CSS, Javascript)

Opis stanowiska / Job description:

* Projektowanie i optymalizowanie stron oraz elementów serwisu e-commerce
* Audyt istniejących rozwiązań serwisu
* Opracowywanie kreatywnych i ergonomicznych rozwiązań
* Opracowywanie metodologii oceny testowanych rozwiązań
* Współpraca z grafikami oraz specjalistami z obszaru technologii
* Współpraca z agencjami kreatywnymi

Oferujemy / We offer:

* zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
* możliwość wyboru narzędzi oraz technologii pracy
* pakiet szkoleń wdrażających w organizację
* indywidualną ścieżkę rozwoju wraz ze szkoleniami, które sam(a) zaproponujesz
* rozwoju na wielu płaszczyznach
* częste integracje zespołowe

Podsumowanie / Job summary:

Obecnie w związku z rozwojem kanału e-commerce, poszukujemy kandydatów na stanowisko Senior Specjalisty UX.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 1 wyświetleń oferty [Senior UX Specialista (e-commerce) Warszawa]