Brygadzista (produkcja drutów zbrojeniowych) - od 15,24 euro brutto/h - praca w Belgii

Firma: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Miasto/Region:Meulebeke / łódzkie

Treść oferty:

Wymagania

  • wcześniejsze doświadczenie jako brygadzista produkcji
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • możliwość wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie 15,24 euro brutto/h oraz dodatki zmianowe, przy których za zmiany dzienne stawka wynosi 16,76 euro brutto/h a za zmiany nocne 18,28 euro brutto/h
  • 13. pensję (in. premię roczną)
  • system poleceń (50 euro netto za polecenie pracownika - po przepracowaniu przez niego miesiąca)
  • kartę paliwową oraz dodatek za podwożenie innego pracownika (100 euro brutto/mies.)
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania oraz wsparcie polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Brygadzista dla belgijskiej firmy zajmującej się produkcją drutów zbrojeniowych.

Opis stanowiska

  • nadzór nad innymi pracownikami
  • kontrola jakości wytwarzanych produktów (drutów zbrojeniowych)
  • aktywne uczestniczenie w procesie produkcji

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 8 wyświetleń oferty [Brygadzista (produkcja drutów zbrojeniowych) - od 15,24 euro brutto/h - praca w Belgii Meulebeke]