Stanowisko:

Operations Manager

Firma: Michael Page

Miasto/Region:Zabrze / śląskie

Treść oferty:

Kogo szukamy / Profile description:

Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze zarządzania produkcją
Znajomość zagadnień jakościowych
Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Wykształcenie wyższe techniczne

Opis stanowiska / Job description:

Realizowanie strategii firmy w zarządzaniu zakładem
Całościowe zarządzanie procesem produkcji (obróbka metali)
Zarządzanie budżetem
Zarządzanie zespołem
Rozwiązywanie bieżących problemów
Zapewnienie odpowiedniego wskaźnika efektywności i jakości
Opracowanie rozwiązań pozwalających na optymalizację procesów produkcyjnych
Nadzór nad bezpieczeństwem i organizacją pracy

Oferujemy / We offer:

Możliwość rozwoju w zakładzie produkcyjnym o stabilnej sytuacji ekonomicznej
Możliwość realizacji decyzji strategicznych organizacji w ramach zarządzanego obszaru
Niezbędne narzędzia pracy
Atrakcyjne wynagrodzenie
Stabilność zatrudnienia

Podsumowanie / Job summary:

Poszukujemy doświadczonej i ambitnej osoby, która będzie odpowiedzialna za zarządzanie zespołem i realizację strategii firmy w obszarze zarządzania zakładem produkcyjnym (produkcja, logistyka, jakość i utrzymanie ruchu).

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 2 wyświetleń oferty [Operations Manager Zabrze]