Stanowisko:

Inżynier procesu i produktu

Firma: Gi Group Sp.z o.o.

Miasto/Region:Słupsk / pomorskie

Treść oferty:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doba znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie,
  • jesteś osobą komunikatywną oraz samodzielną,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B.

Nasz klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • udział w projektach na poziomie lokalnym jak i międzynarodowym
  • rozwój umiejętności zawodowych i ciągłe podnoszenie kwalifikacji
  • dobrą atmosferę pracy
  • codzienny kontakt z językiem obcym
  • planowanie i rozwój kariery

Dla międzynarodowej firmy produkcyjnej prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Zadania:

  • identyfikowanie oraz rozwiązywanie problemów dotyczących produktu oraz procesu,
  • optymalizacje procesów produkcyjnych w celu poprawy jakości produktów, efektywności, aspektów BHP oraz ochrony środowiska,
  • wsparcie w działaniach zespołu zarządzania produkcją,
  • przygotowywanie i analiza instrukcji produkcyjnych i technologicznych oraz ich wprowadzanie na produkcję poprzez szkolenia wewnętrzne,
  • realizacja zadań projektowych zgodnie z procesem rozwoju produktu,

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 3 wyświetleń oferty [Inżynier procesu i produktu Słupsk]