Stanowisko:

Młodszy księgowy/a z językiem portugalskim

Firma: IBM BTO BCS

Miasto/Region:Kraków / małopolskie

IBM BTO BCS w Krakowie to centrum świadczące usługi księgowo-finansowe dla klientów zagranicznych. Obsługa odbywa się w ramach trzech podstawowych procesów księgowych:

OTC - Należności
PTP – Zobowiązań
RTR - Księgi Głównej

Zakres obowiązków:

  • codzienny kontakt z klientem i dostawcami w języku portugalskim
  • wykonywanie bieżących zadań polegających na procesowaniu faktur i przypisywaniu płatności
  • korekty błędów w wystawionych fakturach
  • zarządzanie bazą dostawców
  • obsługę systemów księgowych i wewnętrznych programów klienta
  • tworzenie raportów przy pomocy MS Excel
  • samodzielną organizację czasu pracy

Poszukujemy kandydatów z:

  • dobrą lub biegłą znajomością języka portugalskiego (B1-C1)
  • dobrą znajomością języka angielskiego (B1)
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • mile widziana znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)

Gwarantujemy Ci:

  • umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • pakiet ubezpieczeń na życie
  • szkolenia językowe
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • zajęcia sportowo-rekreacyjne,
  • dofinansowanie karnetów do kin lub teatru,
  • zniżki w wybranych kawiarniach i restauracjach,
  • atrakcje dla dzieci,
  • współfinansowane przedszkole i żłobek,
  • aktywności integracyjne
  • vouchery na rowery miejskie
  • masaże

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 3 wyświetleń oferty [Młodszy księgowy/a z językiem portugalskim Kraków]